DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

4. Chov Praha (od 2015)

4. Chov Praha (od 2015)

Nejprve v Plzni a pak trvale v Praze. Nejprve jen azyl, a pak zase i chov :).



Přehled skupin Myšária - v čase i obraze


Skupinky (10/2022): 

2+ Kohinor = Ceruzka (Black), Damian (Black Sp/EW).
3+ Hopíci = Jojo ZahPuc (Nutmeg Sp), Drahoš (Black, větší), Drahoušek (Black).
3 Horníci = Zahrádka (Nutmeg), Horník1 (Black), Horník2 (Black, očko).
2 Čiči = Číčenka (HoneyCream),  Ilja (Black, šikmý).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2 Tachovky = Příbram (Argente, nádor), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).


Skupinky (9/2022): 

1+2 Pytlíci = Číčenka (HoneyCream), +2 děti W5, +Šikmo DarPyt (Black), Ilja (Black, šikmý).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2+2 Děvčata = Goeri GloPuc (PEW), Jojo ZahPuc (NutmegSp). +Drahoušci (2xBlack).
2 Tachovky = Příbram (Argente, nádor), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Albínky = Barborka Horníků (Black), Albínka (PEW zrzavé čelo).
2+1 Horníci = 2 Horníci (Black, Black). +Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp, nádor). 
2+2 Drahoušci = Drahoš (Black, macek), Drahoušek (Black), děti: Black, Lilac.
1+2+1 Kohinor = Ceruzka (Black), děti Čuču (Black, šedý čum.), Vrtulka (Black, vln.oc.) +Damian (Black EW).


Skupinky (8/2022): 

1 Krasavec = Damian (Black EW).
1+1+ Pytlíci = Číčenka (HoneyCream), +2 mimi W5, +Pytlík (DEH).
2 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp, nádor).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2 Děvčata = Goeri GloPuc (PEW), Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Albínky = Barborka Horníků (Black), Albínka (PEW zrzavé čelo).
2 Horníci = 2 Horníci (Black, Black).
1+1 Horník = Ilja Horník (Black, nožka) + Šikmo DarPyt (Black).


Skupinky (7/2022): *Máme dva páry, sirotci seznámeni spolu.

2+ Krasavci = Marylka KotPuc (Saffron),  Damian (Black EW), +3 mimi V5.
4+ Pytlíci = Číčenka (HoneyCream), Stark ČičSok (LDEH), +4 děti U5, +2 mimi W5, +Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black).
2 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp, nádor).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2+1 Děvčata = Goeri GloPuc (PEW), Jojo ZahPuc (NutmegSp), +Ilja Horník (Black, nožka).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Albínky = Barborka Horníků (Black), Albínka (PEW zrzavé čelo).
2/6 Horníků = Drápek (Black), Popílek (Lilac), 4 Horníci (Black, Black, Black) a mladší Horníček (Black) - 1 vyhnán.


Skupinky (6/2022): *Páry spolu, všichni neplodní až na MD a ČŠ, hledáme domovy dál.

2 Krasavci = Marylka KotPuc (Saffron),  Damian (Black EW).
2 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp, nádor).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2 Záběhlíci = Porthos (REH, nádor), Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
4+ Pytlíci = Číčenka (HoneyCream), Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), malý Stark ČičSok (LDEH), +4 mimi U5.
1 Sirotek = Goeri GloPuc (PEW)... seznamka s Jojo.
3 Albínky = Barborka Horníků (Black), 2 Albínky (PEW zrzavé čelo, PEW zrzavý ocas).
6 Horníků = Drápek (Black), Popílek (Lilac), 4 Horníci (Black, Black, Black) a mladší Horníček (Black).


Skupinky (5/2022): *Páry spolu, většina bez mimi, rozdáváme dál i dospěláky.

1+ Krasavci = Marylka KotPuc (Saffron), +4 mimi T5.
2 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2 Záběhlíci = Porthos (REH), Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
4 Pytlíci = Číčenka (HoneyCream), Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), malý Stark ČičSok (LDEH).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
3 Albínky = Barborka Horníků (Black), 2 Albínky (PEW zrzavé čelo, PEW zrzavý ocas).
7 Horníků = Drápek (Black), Popílek (Lilac), 4 Horníci (Black, Black, Black, Black) a mladší Horníček (Black).
1 Solitér = Damian (Black EW). - vyhnaný od Marylky po odpoledním útěku.


Skupinky (4/2022): *Všechny páry spolu, žadná mimi se neobjevují, pouze u Čiči, ale malé snůšky...

2+1 Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.), Stark (LDEH, packa).
2 Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp).
2 Záběhlíci = Porthos (REH), Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2+ Krasavci = Damian (Black EW), Marylka KotPuc (Saffron), +4 mimi T5.

3 Albínky: PEW, PEW zrzavý ocas a Black Barborka Horníků.
8 Horníků: Black Drápek, Lilac Popílek, malý Stark DEH ČičSok, a 4 Black Horníci a mladší Black Horníček.


Skupinky (2-3/2022): *Většina párů střídavě oddělena (pak spolu ale neplodí), potřebujeme pauzu v chovu.

2++ Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) +4 mimi R5, +2 mimi S5.
2+ Kirinky = GKiri GloPuc (Burmese), Metoděj (Black).
2+ Tvarůžky = Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex), Damian (Black EW) (spolu, F už fit, najednou krásně Rex)
2+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp).
2+ Záběhlíci = Porthos (REH), Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp). - udobřli se.
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 Vyhnanci = Kokíno CecPytŠik (LNut.), Ginko CecŠikKok (BEW/CPNut.).

=> 2 Krasavci = Damian (Black EW), Marylka KotPuc (Saffron).


Skupinky (1/2022): *Většina párů oddělena, potřebujeme pauzu v chovu.

1+1 Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), +Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) (odděleni)
1+1 Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), +Olmík DarinSoz (Black Rex)(otec odděl.)
1+1 Tvarůžky = Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex), Damian (Black EW) (spolu, F unavena)
1+1+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp), +5 dětí O5, +3 děti PQ5, (otec oddělen).
2+1 Záběhlíci = Porthos (REH), Aramis (Saffron) +Jojo ZahPuc (NutmegSp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW), (neplodný pár).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Satánci = Satanka (Black), Ohýnek Sat (Black).
2 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp). - hádají se.
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Metoděj (Black) (neplodný pár). => pro Kiri.
2 Vyhnanci = Kokíno CecPytŠik (LNut.), Ginko CecŠikKok (BEW/CPNut.).

Skupinky (11-12/2021): *Někteří otcové a synové dočasně oddělení pro zabrždění množení.

4+1+ Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), +6 mimi M5, +Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) +H5: Nut, Nut, HC (kl.odděl.)
1+1+ Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), +7 mimi L5, +Olmík DarinSoz (Black Rex), (otec odděl.)
1+1+ Tvarůžky = Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex), +3 mimi N5, Damian (Black EW) (otec odděl.)
2+1+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp), Jojo (NutmegSp) +4 děti J5, +5 mimi O5, +3 mimi PQ5.
2+ Satánci = Satanka (Black), Ohýnek (Black) +K5 kluci: Black, Black, Black, Black, Black, Nutmeg. (kl.odděl.)
2/3 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Kačátka = Kačátko (LCP Agouti), Jiskra (LCP Nutmeg).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
3/2+2 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron) +Kačátka kl. LDEH a BEW (LCP DEH).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Metoděj (Black).
2+2 Vyhnanci = Kokíno CecPytŠik (LNut.), Ginko CecŠikKok (BEW/CPNut.), Jackie ZahPuc (Bl.), Ilsar FamDam (Lil.Sp).


Skupinky (10/2021):

2+ Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) +6 mimi H5.
3+ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp) +2 mimi G5.
2+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp) +5 mimi J5, +1 mimi I5 FanDam.
2 Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex).
2 Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW).
2+ Satánci = Satanka (Black), Ohýnek (Black) + 6 mimi K5.
2+ Tvarůžky = Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex), Damian (Black EW, mladíček).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Jižanky = Kačátko (LCP Agouti), Jiskra (LCP Nutmeg).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
1+1 WillyFog = Radunka WF (Agouti) + Metoděj (Black).
1 Sirotek = Kokíno (LNutmeg)


Skupinky (9/2021):

2++ Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) +6 mimi H5.
3++ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp) +2 mimi G5.
2+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp).
2+ Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex).
2+ Tachovky = Příbram (Argente), Kokoska GloPuc (PEW).
2++ DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Metoděj (Black) +2 mimi F5.
2/7+ Satánci = Satanka (Black), Sa: sl. Black, Black, Black, kl. Black, Black, Black.
2 Tvarůžky = Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex), Damian (Black EW, mladíček).
2 Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH, kastrován).
2 Jižani = Pat (REH) , Mat (DEH).
2 Jižanky = Kačátko (LCP Agouti), Jiskra (LCP Nutmeg).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente) +Kokíno (LNutmeg)

Skupinky (8/2021):

2++ Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) +6 mimi E5.
3+1 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Kokíno (LNutmeg), +Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp) = odděleni/spolu.
1+1 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), +YPucík AgaBur (Black Sp) = odděleni/spolu.
1+1 Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex) = odděleni/spolu.
2++ DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Metoděj (Black) +2 mimi F5 = spolu.
1+1 Tachovky = Příbram (Argente) + Kokoska GloPuc (PEW) = odděleni/spolu.
2++ Dobříšci = Rebecca (Black Sp), Hailey (DEH), +6 mimi Db = spolu, otec kastrován.
2 Jižani = Pat (REH) , Mat (DEH).
2 Jižanky = Kačátko (LCP Agouti), Jiskra (LCP Nutmeg).
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Tvarůžky = Minnie DM (Nutmeg), Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex) +Damian (Black EW) = seznamka.
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).

Skupinky (6-7/2021):

2+1 Bělovníci =  Číčenka (HoneyCream), Čelenka ČičMet (Nutmeg), +Soka KirOlm (BEW/LCPNut.) = spolu. +7mimi E5.
3+1 Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Kokíno (LNutmeg), +Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp) = odděleni.
2+1 Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), Bobinka ZahPuc (Black), +YPucík AgaBur (Black Sp) = odděleni.
1+1 Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex) = odděleni.
1+1 DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Budulínek Lumík (DEH) = spolu. +Metoděj (Black) +2kl.C5: Agouti, HoneyCream.
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron). = všenky.
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Tvarůžky = Minnie DM (Nutmeg), Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente). = všenky.


Skupinky (5/2021):

2+ Medovníci = Metoděj (Black) + Číčenka (HoneyCream), + 5 mimi C5.
4+ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Kokíno (LNutmeg) +5 mimi D5.
1+1+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), YPucík AgaBur (Black Sp) +3 mimi B5 = odděleni.
1+1 Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex) = odděleni.
1+1 DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Budulínek Lumík (LDEH) = odděleni.
4 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp).
2 Tvarůžky = Minnie DM (Nutmeg), Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
2 WillyFog = Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).


Skupinky (3-4/2021):

2+ Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex), +4 mimi W4.
2+ DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Budulínek Lumík (LDEH), +5 mimi Z4.
2+ Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp), +5 mimi X4, +5 mimi Y4.
4+ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Kokíno (LNutmeg) +4 mimi A5.
4 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg), Soka KirOlm (BEW/LCPNut.).
2+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), Pucík AgaBur (Black Sp) +3 mimi B5.
1+1 Sirotek = Metoděj (Black) + Číčenka (HoneyCream).
2 Kotvičky = Kotva (Lilac), Marylka KotPuc (Saffron).
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3+4/9 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron) +školka kluci XYZ4: Black, Black, Nutmeg, Black Sp.
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti, epi).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
3 Tvarůžky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex).

Skupinky (1-2/2021):
2+ Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex), +2 mimi S4, +4 mimi W4.
3+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), Marylka KotPuc (Saffron), +6 mimi T4.
2+ DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Budulínek Lumík (LDEH), +8 mimi U4, +5 mimi Z4.
2+1 Skalníci = Skalka (Nutmeg), Queenie CecŠik (Black Sp), Metoděj (Black), +5 mimi X4, +5 mimi Y4.
4+ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Kokíno (LNutmeg), +5 mimi V4.
3 Padíci = Padesátek (LSaffron), Mínek KotPuc (Black Sp), Petřík SkaPad (Nutmeg).
1+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), +5 dětí R4
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
3 Tvarůžky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), Fanynka MinOlm (Nutmeg Rex).


Skupinky (12/2020):
2+ Ovečky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex) +6mimi N4.
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +6 mimi M4.
2+ DarinkyB = Darinka HodJen (Agouti), Budulínek Lumík (LDEH), +2děti L4, +4mimi O4.
2+ Skalníci = Skalka (Nutmeg), Padesátek (LSaffron), +3mimi P4.
2+ Zahrádky = Zahrádka (Nutmeg), Metoděj (Black), +5mimi R4.
3+1+ Pytlíci = Pytlík (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Kokíno (LNutmeg), +4mimi Q4.
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
3 Tvarůžky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), Fanynka (Nutmeg Rex).


Skupinky (9/2020):
2+ Olinky = GKiri GloPuc (Burmese), Olmík DarinSoz (Black Rex).
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +8 mimi H4.
1+ Darinky = Darinka HodJen (Agouti), +7 dětí E4.
2+ Tvarůžky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), Fanynka (Nutmeg Rex), +12 dětí DF4.
2+ Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente), +4 děti G4.
2+1 Pytlíci = Pytlík Lib. (DEH), Šikmo DarPyt (Black) +Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp).
2 Vraníci = Kavka (Black Sp), důchodce Čenda (Black).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).


Skupinky (8/2020):
1+1 Olinky = GKiri GloPuc (Burmese) +Olmík DarinSoz (Black Rex).
1+ Darinky = Darja HodJen (Agouti), +4 děti C4.
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp).
3+ Pytlíci = Pytlík Lib. (DEH), Šikmo DarPyt (Black), Darinka HodJen (Agouti), +7 dětí E4.
3+ Tvarůžky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), +12 dětí DF4.
2 Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 White Gang = Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
2 Liberky = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2+1 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH), +Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp).
1+1 Vraníci = Kavka (Black Sp) +důchodce Čenda (Black).


Skupinky (6-7/2020):
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +6 dětí V3, +6 děti B4.
1+ Darinky = Darja HodJen (Agouti), +3 děti Y3, +4 děti C4.
2+1 Pytlíci = Pytlík Lib. (DEH), Šikmo DarPyt (Black), + Darinka HodJen (Agouti).
2+ Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3+ Sozenky = Borka Tacho (Agouti), Minnie DM (Nutmeg), Olmík DarSoz (Black Rex), +3 mimi Z3, +4 mimi A4.
2+ Vraníci = Ušáček (Argente), Kavka (Black Sp), +4 děti W3.
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
4 Glo.Gang = Gloria Paradise (Burmese), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
3 Liberky = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Jeník Paradise (DTW Sp) + Olinka DarSoz (BlackRex).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Důchodci = Čenda (Black), paní Myš (Agouti).


Skupinky (5/2020):
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +5 dětí R3.
2+ Darinky = Darja HodJen (Agouti), Pytlík Lib. (DEH), +4 děti S3.
2+ Tachovky = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente).
3+ Sozenky = Borka Tacho (Agouti), Minnie (Nutmeg, DM), + Olmík DarSoz (Black Rex).
1+ Darinka = Darinka HodJen (Agouti), sl.BlackRex.
2 Vraníci = Ušáček (Argente), Kavka (Black Sp).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
4 Glo.Gang = Gloria Paradise (Burmese), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
3 Liberky = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Jeník Paradise (DTW Sp).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Důchodci = Čenda (Black), paní Myš (Agouti).


Skupinky (4/2020):
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +5 dětí R3.
2+ Darinky = Darja HodJen (Agouti), Pytlík Lib. (DEH), +4 děti S3.
2+ Tachovky 2 = Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente), +2 děti Q3.
1+ Tachovky 1 = Borka Tacho (Agouti), +4 děti P3, +8 dětí DM.
1+4 Sozenky = Darinka HodJen (Agouti), O3: kl.BlackRex, sl.BlackRex, sl.BlackRex, kl.PEWRex
2+ Vraníci = Ušáček (Argente), Kavka (Black Sp), +2 děti T3.
3 Zrzinky = ? (LREH), ? (Argente Cream), ? (Argente Cream).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
4 Glo.Gang = Gloria Paradise (Burmese), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp), Gabi GloPuc (PEW), Kokoska GloPuc (PEW).
3 Liberky = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Jeník Paradise (DTW Sp).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
3 Domečci/Důchodci = Čenda (Black), Albert (Agouti), paní Myš (Agouti).


Skupinky (2-3/2020):
1+3 Vyšehrad = Vyšehrad (Black), Agouti J3, Agouti J3, Nutmeg K3.
2+ Kotvičky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp), +7 děti L3.
2+ Darinky = Darja HodJen (Agouti), Pytlík Lib. (DEH), +3 mimi N3.
2+ Sozenky = Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex), Darinka HodJen (Agouti), +4 mimi O3. 
3+ Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente), Příbram (Argente), +4 mimi M3.
3 Zrzinky = ? (LREH), ? (Argente Cream), ? (Argente Cream).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
4+2 Burmíci II = Gloria Paradise (Burmese), Cecilka (CP Nutmeg Sp), Gabi (PEW), Kokoska (PEW), 2xBurmese (nožky).
3 Liberky = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), Jahůdka TullPyt (Agouti).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Jeník Paradise (DTW Sp).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Vraníci = Ušáček (Argente), Kavka (Black Sp).
3 Domečci/Důchodci = Čenda (Black), Albert (Agouti), paní Myš Azylka (Agouti).
1 Azylka = Bělka (Dove Sp).


Skupinky (1/2020):
3+ Burmíci II = Gloria Paradise (Burmese), Cecilka GloPuc (CP Nutmeg Sp (BEW)), Gabi GloPuc (PEW), +6 dětí K3.
2+ Liberčíci = Tullamore Lib. (Argente), Goeri GloPuc (PEW), +6 dětí J3.
4 Vraníci = kl. Ušáček Argente, sl. Vranička Black Sp, sl. Black Sp, sl. Black.
2 Šedivky = Kotva (Lilac), Pucík AgaBur (Black Sp).
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Jeník Paradise (DTW Sp).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2+1 Hodinky = Darja TachPar Agouti, Darina TachPar Agouti, +Pytlík Lib. (DEH).
2+1 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente), +Příbram (Argente).
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Vyšehrad = Vyšehrad (Black), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex).
2 Domečci = Čenda (Black), Albert (Agouti).
1 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti).


Skupinky (12/2019):
2+2+ Burmíci II = Gloria Paradise (Burmese), Pucík AgaBur (Black Sp), Cecilka (CP Nutmeg Sp), Gabi (PEW), +6 dětí I3.
2+1+ Liberčíci = Tullamore (Argente), Pytlík (DEH), Goeri GloPuc (PEW), +4 děti Agouti H3, +6 mimi J3.
3 Příbramky = Agouti, Agouti, Agouti Sp.
5 Příbramíci = Agouti, Agouti, Agouti Sp, Agouti Sp, Argente.
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
3 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti), Jeník Paradise (DTW Sp).
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron).
2 Hodinky = Darja TachPar Agouti, Darina TachPar Agouti.
2 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente)
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Šedivky = Fender PralZei (PEW), Podkova/Kotva (Lilac). 
2 Vyšehrad = Vyšehrad (Black), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex).
2 Domečci = Čenda (Black), Albert (Agouti).
1 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti)


Skupinky (11/2019):
2+1+ Burmíci II = Gloria Paradise (Burmese), Pucík AgaBur (Black Sp), Cecilka (CP Nutmeg Sp), +5 dětí G3.
2+ Liberčíci = Tullamore (Argente), Pytlík (DEH), +3 děti Agouti, +4 mimi.
3 WillyFog = Fifinka WF (BlackSp), Radunka WF (Agouti), Wendy Tacho (Argente).
3 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti), Jeník Paradise (DTW Sp)
3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Porthos (REH), Aramis (Saffron)
2 Hodinky = D3: Darja/Darina TachPar Agouti, Agouti.
2 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente)
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Bělouši = Fender PralZei (PEW), Podkova/Kotva (Lilac).
2 Vyšehrad = Blackie Vyš (Black), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex).
2 Domečci = Čenda (Black), Albert (Agouti).
1 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti)


Skupinky (9-10/2019):
4+1 Hodinky školka = Agouti Ka, D3: Agouti, Agouti, Agouti Sp, Black.
2+3 Záběhlíci = Dale (Saffron), Groot (REH), Athos (LDEH), Porthos (REH), Aramis (Saffron)
3+ WillyFog = Fifinka (BlackSp), Radunka (Agouti), Wendy Tacho (Argente), +E3: Argente, Argente, Argente, Argente.
2+1+ Burmíci II = Gloria (Burmese), Pucík AgaBur (Black Sp), Cecilka (CP Nutmeg Sp), +4 děti F3, +mimi G3.
2+1 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti), Jeník (DTW)
2 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente)
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2+1 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW), Hodinka (Argente)
2 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)


Skupinky (8/2019):
2+ Hodinky II = Hodinka (Argente), Jeník (DTW Sp), +miminka.
2+ Burmíci II = Gloria (Burmese), Pucík AgaBur (Black Sp), +miminka.
3+ WillyFog = Fifinka (BlackSp), Radunka (Agouti), Wendy Tacho (Argente), +miminka. +Bobík (Argente) je zvlášť.
2 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente)
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW)
2 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)


Skupinky (6-7/2019):
*Všechny páry rozděleny, zkusíme chvíli pauzu v rozmnožování.
7 školka u Bořka = Bořek (Agouti), Standa (Argente), Tonda (Siamese Sp), Agouti Sp U2, BEW X2, Black a PEW Z2.
1+1 Hodinky = Hodinka (Argente). +Jeník (DTW Sp) je zvlášť (občas spolu).
1+3 Paradise = Gloria (Burmese), dcery Siamese Sp a Siamese Sp a syn BEW B3. +Pucík AgaBur (Black Sp) je zvlášť.
2+2 Willy Fog = Fifinka (BlackSp), Radunka (Agouti), dcerky BlackSp Y2 a  Argente W2. +Bobík (Argente) je zvlášť.
2+3 Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente), synci Agouti a Agouti a dcerka Agouti A3.
2 Lumíci = Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW)
2 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)

Skupinky (5/2019):
*Postupně rozdělujeme páry, většina malých slečen je zamluvená. Všichni malí kluci tvoří školku. Holky a mimi u mámy.
13 školka u Bořka = Bořek (Agouti), Argente S2, Siamese Sp a Siamese Sp T2, Agouti Sp U2, Nutmeg V2, Agouti a Argente a Argente a Argente W2, Siamese Sp a BEW X2, Black Y2.
3 školka holek = Siamese a Siamese Sp T2, Argente S2.
1+ Hodinky = Hodinka (Argente), dcerky Agouti a Argente a Argente W2.
1+ Paradise = Gloria (Burmese), 3 mimi B3, +Jeník (DTW Sp) je zvlášť.
2+ Willy Fog = Fifinka (BlackSp), dcera Agouti R2, dcerky BlackSp a HoneyCream Y2, +Bobík (Argente) je zvlášť.
2+ Pralinky = Pralinka Hamsters (CP Agouti), 4 mimi Z2, +YPucík AgaBur (Black Sp) je zvlášť.
2+ Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente), 3 mimi A3.
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW)
2 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)


Skupinky (4/2019):
2+ Hodinky = Hodinka Tacho (Argente), Bořek Tacho (Agouti), 2 děti, +miminka
2+ Paradise = Gloria Paradise (Burmese), Jeníček Paradise (DTW Sp), +miminka
2+ Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), +miminka
2+ Pralinky = Pralinka Hamsters (CP Agouti), YPucík AgaBur (Black Sp), +miminka
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW)
2 Lazaři = paní Myš Azylka (Agouti), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)
2+ Tachovky = Borka Tacho (Agouti), Terka Tacho (Argente)
1 Celebrita = Lucy AgaFaun (Saffron Sp)

 


Skupinky (2-3/2019):
5+ Tachovaci = 3x Argente slecna, Agouti sl., Agouti kluk, 5 mladat, +miminka
2+ Paradise = Gloria Paradise (Burmese), Jeníček Paradise (DTW Sp), +miminka
2+ Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), +miminka
2+ Pralinky = Pralinka Hamsters (CP Agouti), YPucík AgaBur (Black Sp), +miminka
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH)
3 Zrzci = Felix Agamek (Saffron), Hamondka Hamsters (Topaz), Sozen PodzimDeRosse (PEW Rex)
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Bělouši = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW)
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš Azylka (Agouti)
1 Celebrita = Lucy AgaFaun (Saffron Sp)


Skupinky (12/2018):
2+ Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), +miminka
3+ Celebrity = Lucy AgaFaun (Saffron Sp), Elvis Buráků (Siamese Rex), Elton Buráků (LCP Agouti), +miminka
2+ Pralinky = Pralinka Hamsters (CP Agouti), YPucík AgaBur (Black Sp), +miminka
2 Zrzci = Felix Agamek (Saffron), Hamondka Hamsters (Topaz)
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Sirotci = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender PralZei (PEW).
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš Azylka (Agouti).


Skupinky (10/2018):
1+ Hamondka = Hamondka Hamsters (Topaz), +mimi?
1+ Burmíci = Pralinka Hamsters (CP Agouti), +miminka?
3+ Celebrity = Lucy AgaFaun (Saffron Sp), Elvis Buráků (Siamese Rex), Elton Buráků (LCP Agouti), +miminka
2+ Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), +miminka
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Sirotci = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), Fender (PEW).
1 Podzim = ? Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex)
1 Agresor = YPucík AgaBur (Black Sp)
1 Samotář = Felix Agamek (Saffron)
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš Azylka (Agouti).


Skupinky (8/2018):
2+ Hemondi = Burák Hamsters (Burmese Sp Rex), Hamondka Hamsters (Topaz), +miminka
2+ Burmíci = Zei-Zou Dubínek (Burmese Sp), Pralinka Hamsters (CP Agouti), +miminka
3+ Celebrity = Lucy AgaFaun (Saffron Sp), Elvis Buráků (Siamese Rex), Elton Buráků (LCP Agouti), +miminka
2+ Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), +miminka
7 Podzimní školka = pC NutmegSpRe, pD: AgoutiSpRe, BEW, D2: CP Agouti, E2: LNutmegSpRe, Sapphire, SapphireSp
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Sirotci = Ricardo Podzim/AgaBurLum (BEW Sp Rex), F2: PEW.
2 Samotáři = Felix Agamek (Saffron) a Fousek Agamek (Nutmeg) - rozděleni, seznamují se.
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš Azylka (Agouti).


Skupinky (7/2018):
2+ Hemondi = Burák Hamsters (Burmese Sp Rex), Hamondka Hamsters (Topaz).
2+ Burmíci = Zei-Zou Dubínek (Burmese Sp), Pralinka Hamsters (CP Agouti), +miminka
3+ Celebrity = Lucy AgaFaun (Saffron Sp), Elvis Buráků (Siamese Rex), Elton Buráků (LCP Agouti), +miminka
2+4 Willy Fog = Fifinka WillyFog (Black Sp), Bobík WillyFog (Argente), 1 holka z pA WillyFog, 3 holky z D2 od Pralinky.
1+8 banda kluků = Felix Agamek (Saffron), 4 kluci z pA WillyhFog, 4 kluci z D2 od Pralinky.
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
2 Agamky = Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti).
2 Drsňáci = Anetka Námořníků (Argente), Fousek Agamek (Nutmeg).
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš Azylka (Agouti).


Skupinky (5/2018):
3+ Buráčci = Burák Hamsters (Burmese Sp Rex), Agamka Agamek (DEH), Verunka AgaBur (Agouti), +miminka
3+ Celebrity = Lucy AgaFaun (Saffron Sp), Elvis Buráků (Siamese Rex), Elton Buráků (LCP Agouti), +miminka
2+ Burmíci = Zei-Zou Dubínek (Burmese Sp), Pralinka Hamsters (CP Agouti), +miminka
3 Lumíci = Ořeška FaunaTrh (Nutmeg Sp), Henry Lumík (Nutmeg), Budulínek Lumík (LDEH).
4 Zrzci = Ludvík Bělásek (Argente), Felix Agamek (Saffron), Xavier Lumík (Nutmeg Sp), Zorro Celebrit (Nutmeg).
2 Drsňáci = Anetka Námořníků (Argente), Fousek Agamek (Nutmeg)
2 Lazaři = Gloves Námořníků (Black), paní Myš (Agouti)


Skupinky (4/2018):
2+ Buráčci = Burák Burmese Sp Rex, Agamka DEH, +miminka
3+ Celebrity = Lucy Saffron Sp, Elvis Siamese Rex, Elton LCP Agouti, +miminka
2+ Burmíci = Zei-Zou Burmese Sp, Pralinka CP Agouti, +miminka
2+ Lumíci = Ořeška Nutmeg Sp, Henry Nutmeg, +miminka?
1+ Hamsters = Carmen Agouti, +miminka
2 Zrzci = Ludvík Argente, Felix Saffron.
2 Drsňáci = Anetka Argente, Fousek Nutmeg
2 Lazaři = Gloves Black, paní Myš Agouti
1 Azylka = Hináta Black na dožití


Skupinky (12/2017):
4 kluci = Suny DEH, Fousek Nutmeg, Elvis Siamese Rex, Elton LCP Agouti
2 kluci Zrzci = Ludvík Argente, Felix Saffron.
3+ Hamsters = Zei-Zou Burmese Sp, Carmen Agouti, Pralinka CP Agouti, +miminka
4+ Lumíci = 2x Medík DEH, Ořeška Nutmeg Sp, Henry Nutmeg, +miminka?
2+ Rexíci = Burák Burmese Sp Rex, Agamka DEH, +miminka
1 Dračice = Lucy Saffron Sp
2 Drsňáci = Anetka Argente, Béďa Black Sp
2 Lazaři = Gloves Black, paní Myš Agouti


Skupinky (8/2017):
4 kluci = Suny DEH, Fousek Nutmeg, Elvis Siamese Rex, Elton LCP Agouti
3 kluci = Gloves Black, Ludvík Argente, Felix Saffron
4+ Lumíci = 2x Medík DEH, Ořeška Nutmeg Sp, Henry Nutmeg, +miminka
2+ Rexíci = Burák Burmese Sp Rex, Agamka DEH, +miminka
2+ Zrzečci = Snížek Honey Cream, Lili Nutmeg, +miminka
2 Drsňáci = Anetka Argente, Béďa Black Sp


Skupinky (3/2017):
3 kluci Lumíci = Medík DEH, Medík DEH, Burák Burmese Sp Rex
4 kluci Trikolora/Námořníci = Danken Argente, Gloves Black, Nutík Nutmeg, Ludvík Argente
3 holky Fauna trh = Myška Lilac, Ořeška Nutmeg Sp, Vločka PEW
1 pár Drsňáci, neplodný = Anetka Argente, Béďa Black Sp
1 pár Zrzečci, plodný = Snížek Honey Cream, Zlatuška Saffron Sp




Historie (2015):



Aktualitky, aneb co se děje v Myšáriu:


Některé fotogenické skupinky roku 2017:

. . .



Mláďata zakládající nový chov Myšária:

9.1.2016 Fauna trh Živá Exotika = adopce 5ti mláďat, věk 5+ týdnů

Máme nové kamarády:
(Zhřešila jsem a koupila jsem pískomily od množitele. Byla jsem na fauna trhu Živá Exotika a zamilovala se do několika pískomilů. Vybírala jsem jen zdravá mláďata, která se nebála ruky a měla moje oblíbené barvy. Všichni budou na mazlíky.)

Mláďata jsou od 2 různých prodejců, ale nejde to vůbec poznat. Jsou podobného věku i podobná skladba barev ve vrhu.

Ve skupince jsou 2 kluci: Honey Cream a Nutmeg, a 3 holky: Lilac, Nutmeg Sp a Saffron Sp. Kamarádí se v pohodě.

Kluci se začlenili bez problémů do skupinky Trikolora (kluci Námořníci), strejdové se o ně hezky starají.

Holky mají zatím problémy s oběma slečnami, které se stále seznamují i mezi sebou a mláďata k sobě moc nechtějí.



Jak to opět začalo: nové Myšárium CZ

Kde: Plzeň od 10/2014, pak postupný přesun přes Pha/ML/UK, od 12/2015 plně Praha - Černý Most.



Duben 2015 - trochu se nám to zamíchalo a pomotalo a aktuální konečný stav na několik měsíců je:

A) 3 Lumíci = DEH, DEH, REH.

B) 3 kluci Námořníci (Trikolora) = Taťka Lilac (Gandalf), kluci Argente (Danken) a Black (Gloves).
 
C) 2 slečny Zrzinky = dcerka Argente (2 měs.) a slešna Saffron (5 měs.)

Nový domov našli = Maminka Veverka, slečny Plavčice, Ajsík PEW, dcerky Argente a Lilac, syn Agouti (tj. 7 písk.)



Nový začátek v ČR:


10/2014 = Panička se vrátila z Londýna zpět do ČR a netrvalo dlouho a má zase bandu pískomilích kamarádů ;-)

...a tak postupně přícházeli pískomilové k nám:

22.11.2014 => Lumíci / the Lemmings  = 3 kluci: 2xDEH Medíci a 1xREH Žlutík - velmi klidní a stmelení kluci


11.1.2015 => Námořníci / the Sailors  = holky Aguti Veverka/Squirrel, 2xLilac Plavčíci, kluk Lilac Námořník/Sailor - všichni krásně ochočení a zvědaví, holky hned utíkají z klece na výlet, jakmile se otevřou dvířka, zkoumalky :)

- holky už jsou sami bez Taťky, ale přibyla k nim miminka :) ...narozeni 8.2.2015

20.2. = Přišli jsme o 2 miminka, černé a hnědé. Jsou nezvěstná, našla jsem zatím jen černého. Asi se ztratili z pelíšku ve velké kleci a vystydli. Je nám to moc líto, ostatní se snad neztratí, nebo jim dáme menší klec. Držte nám palečky.

Nakonec se povedlo najít domov 3 dospělým holkám a polovině dětí, tj. 2 dcerky a 1 syn. Zůstal otec, 2 synové a dcera.

... více o miminkách v části Prodej/Prehled (bude přesunuta do archivu azylu...)

=> z Námořnických kluků vznikla skupina Trikolora (šedý Gandalf, zrzavý Danken a černý Gloves-Rukavička)

- v lednu 2016 dostali nové malé kamarády: Snížek (Honey Cream) a Nutík (Nutmeg) a krásně spolu vyrostli.


7.4.2016 = azyl Béďa (kluk, Black Sp, 1rok, *11.5.2015)

= Byli jsme požádáni o azyl tohoto krasavce, protože se popral se svým spolubydlícím bratrem a už spolku nemohli dál bydlet. Majitelka na něj už neměla místo, tak hledala nový domov. U nás bude zatím sám a sousedit s naší divokou Zrzkou.

. . .

 


9.4.2015 = Saffron holčička (Sofinka) - moc milá, klidná, ochočená, neutíká z přepravky.

- seznamuje se s Argente dcerkou. Ta je opačná povaha, hodně roztěkaná a pobíhá. Obě se bojí druhé jiným způsobem.

leden 2016 = holky byly dlouhodobě v klecích vedle sebe, ale stále potřebovaly mříže mezi sebou, i když už byly klidné. Leden přinesl mezi nás nová mláďata a holčičky byly plánovány jako společnice pro tyhle dvě nezbedy. Bohužel při pokusu o seznámení s mláďata měly postupně obě holky v říji a nechtěji malinké slečny přijmout. Tak jsem se rozhodla vyzkoušet seznamku aspoň těchto dvou krasavic. Bohužel byla i bitka, ale vypadalo to nadějně a časem byly spolu bez bojů, i když mláďata stále nebyla plně přijata. Takže malé holčičky vytvořili vlastní skupinu a dospělé Zrzky zůstali spolu. Bohužel Sofince nebylo dobře, asi ze zranění, dostala antibiotika, která jí na čas pomohla. Ale bohužel nakonec zranění podlehla.


2.2.2015 => Ajsík / Ice-boy  = kluk/male PEW - moc milý, zvědavý, kouká z přepravky.

- Seznamuje se s Taťkou Námořníkem (bohužel se nepovedlo, oba ve věku 1 roku, to opravdu nebývají přátelští).

- Nakonec dostal malého kamaráda a nový domov u dětí v Praze. Bude nám tento krasavec chybět.


.  .  .